Źródło mojej pasji...

Źródło mojej pasji...

piątek, 26 kwietnia 2013

Pokój Nikoli po dłuższej przerwie...

Witajcie,

Dawno nie wstawiałam zdjęć pokoju Nikoli, dlatego nadrabiam zaległości....
Nowością, o której wspominałam w poprzednim poście jest obrazek zainspirowany zimową kolekcją papierów Tildy. Docelowo będzie on oprawiony w inną ramkę, ale jak narazie muszę zadowolić się tą:) Bardzo długo rozważałam kupno papierów, jednakże nie  zajmuję się scrapbookingiem i nie miałabym za bardzo co zrobić z tak dużą ilością arkuszy. Jednakże bardzo marzy się taki teatrzyk w wersji 3 D.Wraz z pojawieniem się nowej książki TILDY - pomyślałam o wprowadzeniu nowych akcentów - już nie stricte bladych i białych - lecz jak już zdążyliście pewnie dostrzec - czerwonych. Co prawda narazie pod postacią Pinokia i obrazka z czerwoną kurtyną ale w niedługim czasie na pewno dodam coś jeszcze.


Cały czas  szyję i szykuję nową porcję nowości. Tym razem będziecie mogli spodziewać się lisków i długo wyczekiwanej przeze mnie baletki. Ostatnia z wyżej wymienionych powstaje z myślą o nadchodzących komuniach. Wspaniały i bardzo oryginalny pomysł na zapakowanie prezentu komunijnego:)
W pokoju pojawił się również nowy okaz kolekcjonerski ...siedzi obok łóżeczka Nikusi i cieszy swoimi potężnymi wymiarami...1 komentarz: